Eşanjör Ve Chiller Koruyucu Filtre

BURKUT özel tasarımı “Eşanjör ve Chiller Koruyucu Filtre” soğutma suyu kullanan Eşanjör ve Chiller’lerin korunması için tasarlanmış tam otomatik çalışan bir filtredir.

AquaTROL- SK kuleden işletmeye giden suyu kesmeden, “sidestream” ( böbrek filtre mantığı ile)  filtrasyon yaparak suyu kuleye geri verir.  BURKUT’ un yan çevirim için geliştirdiği AquaTROL-SK  marka filtrelere CE Sertifikalıdır.

AquaTROL- SK tam otomatik çalışır, giriş ve çıkış basıncı arasındaki fark set edilen değere ulaştığında filtre kendi kendini temizler, Kule suyunu kesmez, kule suyunu boşaltmaz, pompanın kuru çalışmasını engeller.

Sürekli iletkenlik kontrolü ile kule blöflerini otomatik olarak yapar.

AQUATROL-SK

BURKUT özel tasarımı “Eşanjör ve Chiller Koruyucu Filtre” soğutma suyu kullanan Eşanjör ve Chiller’lerin korunması için tasarlanmış tam otomatik çalışan bir filtredir.AquaTROL- SK soğutma kulesinden eşanjöre veya chillere giden suyu kesmeden, “sidestream” ( böbrek filtre mantığı ile) filtrasyon yaparak suyu kuleye geri verir. AquaTROL-SK marka filtreler CE Sertifikalıdır.

Devamını Görüntüle

AQUATROL-SK CHEM

BURKUT tarafından geliştirilen cihaz tek adımda soğutma kule suyunun filtrelenmesini ve soğutma kulesinin kimyasal şartlandırılmasını tam otomatik yapan tek cihazdır. Cihaz kuleden işletmeye giden suyu kesmeden, sidestream (böbrek filtre mantığı ile) olarak çalışır. Aynı hat üzerinde kontrollü kimyasal dozajı yapar.

Devamını Görüntüle

Soğutma Kulesi Filtreleri

Soğutma kuleleri suyu soğutmak için hava kullanır. Maalesef havadaki toz ve toprağı da beraberinde suya karıştırır. Sudaki toz ve topraklar sirkülasyon pompaları ile işletmeye gönderilir ve borularda çökelme, borularda korozyon, eşanjörlerde tıkanma, chillerlerde tıkanmaya sebep olur.

Devamını Görüntüle

Foto Galeri

Tıklayın Uzman Su Mühendislerimiz Sizi Arasın.