Ters Ozmoz Filtresi Olarak Ultrafiltrasyon Kullanımı

Ters ozmoz narin bir teknolojidir ve sudaki mikro parçacıklar tarafından (AKM) kolaylıkla tıkanır. Ultrafiltrasyon teknolojisi suyu 0,02 mikron mertebesinde filtreler. Diğer filtre teknolojileri ile kıyaslandığında Ultrafiltrasyon teknolojisi sudaki mikro parçacıkların gideriminde üstün performans gösterdiği için ters ozmoz cihazlarının ömürlerini önemli ölçüde artırır.

DİĞER ÜRÜNLER

Kaynak Suları İçin Ultrafiltrasyon

Kaynak sularının filtrasyonu için ultrafiltrasyon kullanımı yaygın bir uygulamadır. Ultrafiltrasyon uzun ömürlü bir cihaz olduğundan satın alınırken doğru yatırımı yapmak önemlidir. Kaynak suyu işletmelerinde sudaki olası bakterilerin giderilmesinde ultrafiltrasyon ve kartuş filtreler kullanılır. Ultrafiltrasyon teknolojisi suyu 0,02 mikron mertebesinde filtrelediği için bakterileri sudan ayırır.

Devamını Görüntüle

Su Gerikazanımı İçin Ultrafiltrasyon

Endüstriyel atık suların geri kazanımı için ultrafiltrasyon ve ters ozmoz teknolojilerinin bir arada kullanılması sinerji yaratır. Ultrafiltrasyon teknolojisi AKM gideriminde üstün performans gösterdiği için ters ozmoz cihazlarının ömürlerini önemli ölçüde artırırlar.

Devamını Görüntüle
Tıklayın Uzman Su Mühendislerimiz Sizi Arasın.