Aylık Kontrol Ve Bakım

Plansız duruşlar fabrikaları büyük ekonomik zarara uğratır. Fabrikanızda bulunan tüm su arıtma cihazlarınızın bakımlı ve hatasız çalışması için uzman ekibimiz uygun fiyatlara aylık kontrol ve bakım hizmet sunmaktadır. Her su arıtma cihazı bakım ve yedek parçaya ihtiyaç duyar. Vaktinde yapılacak uzman müdahaleleri ile plansız duruşlarınızı önleyin.

DİĞER ÜRÜNLER

Anahtar Teslim Kurulum

36 Yıldır Burkut Su Tekniği A.Ş. Türkiye sanayisine hizmet vermektedir. Uzman mühendis ekibimiz, uzman teknik servis ekibimiz ve yılların verdiği tecrübe ile endüstriyel su arıtma, endüstriyel su saflaştırma, atık su geri kazanımı konularında anahtar teslim hizmet vermekteyiz.

Devamını Görüntüle

Acil Teknik Servis

ACİL teknik servis, tamirat ve yedek parça değişimi taleplerinizi bekliyoruz. Ekibimiz tüm Türkiye’de hızlı hizmet vermektedir.

Devamını Görüntüle

Kapasite Artırma Ve Geliştirme Hizmetleri

Fabrikanızın su ihtiyacı arttığında mevcut su arıtma sisteminde kapasite artışı veya su geri kazanımı yapılması gerekir. Birçok fabrikada mevcut su arıtma sisteminde geliştirmeler yaparak, büyük yatırımlara gerek kalmadan gerekli suyu elde etmek mümkündür.

Devamını Görüntüle

Danışma Ve Projelendirme Hizmetleri

36 Yıldır Burkut Su Tekniği A.Ş. Türkiye sanayisine hizmet vermektedir, 100’lerce projeye imza atmıştır. Fabrikanızın uzun vadeli yatırımını en başından doğru kararlar vererek, doğru seçimler yaparak ilerletmek fabrikanıza uzun vadede para kazandırır. Burkut Su Tekniğinin 36 yıldır kaliteli anlayışı ile tanınmıştır ve mutlu müşteri referansları gün geçtikçe artmaktadır.

Devamını Görüntüle

Ters Ozmos Cihazı Şartnamesi

Ters Ozmoz cihazı satın alacak olan işletmeler Ters Ozmoz cihazı şartnamesi hazırlarken bilmeleri gereken birçok konu vardır. Ters Ozmoz cihazları yüzlerce parçadan oluşan komplike cihazlardır ve her uygulamaya özel tasarlanır. Bu nedenle farklı prosesler için hazırlanmış şartnameler sizin prosesiniz için uygun olmayacaktır. Burkut Su Tekniği 30 yılı aşkın süredir Ters Ozmoz cihazları tasarımını ve imalatını yapmıştır.

Devamını Görüntüle
Tıklayın Uzman Su Mühendislerimiz Sizi Arasın.