SUEZ Water yüksek kaliteli ters ozmoz kimyasalları

  • KİREÇ kristali oluşmasını önleyen ANTİSKALANT (Taş Önler),  NSF Sertifikalıdır, Ters ozmoz membranlarında Kireç’in yarattığı sorunları giderir, SUEZ Water orijinal ürünüdür.
  • SİLİKAT kristali oluşmasını önleyen ANTİSKALANT (Taş Önler),  NSF Sertifikalıdır, Ters ozmoz membranlarında Silikat’ın yarattığı sorunları giderir, SUEZ Water orijinal ürünüdür.
  • YIKAMA KİMYASALLARI Ters ozmoz cihazında membran temizliğinde kullanılan SUEZ Water marka, yüksek kaliteli asidik ve bazik yıkama kimyasalları
  • SDI Düşürücü: Kum Filtrelerinin çok başarılı görev yapmasını sağlayan ve SDI değerini düşüren SOLISEP Kimyasalı, SUEZ Water ’in orijinal ürünüdür.
  • BİYOSİT (BIOSIDE, BİYOSİD): Orijinal SUEZ Water ürünü olan BİYOSİD, NSF Sertifikalıdır,  içinde oksitleyici olmadığı için Ters Ozmoz membranlarına zarar vermeden sudaki mikropları giderir. Klor kokusu istenmeyen uygulamalarda da kullanılır.
  • TOZ KLOR : Sanayi ve Evsel ( Havuz ) uygulamalarına özel yüksek kaliteli dezenfektan.
  • SIVI KLOR : Sanayi ve Evsel ( Havuz ) uygulamalarına özel yüksek kaliteli dezenfektan.
  • SMBS, Ters Ozmoz ve sanayi için yüksek kaliteli Sodyum Meta Bi Sulfit, granül halinde torbalanmıştır.

ANTİSKALANTLAR

Antiskalant serisi kimyasallar Ters ozmoz membranlarını korur. Ters ozmoz membranları içerisinde çökerek membranı tıkayan Kalsiyum, silikat gibi minerallerin çökmesini önleyerek membranı tıkanmaya karşı korur. Antiskalantlar membranlar ile uyumlu üretilmelidir ve her zaman aynı konsantrasyonda ambalajlanmalıdır.

Devamını Görüntüle

CIP Membran Yıkama Kimyasalları

Ters ozmoz membranlarınız çeşitli sebeplerle tıkandığında membran yıkama kimyasalları ile tıkanıklıklar açılabilir. Membran yıkama kimyasallarımızın çeşitleri stoklarımızda mevcuttur.

Devamını Görüntüle

Membran Biyositleri

Ters Ozmoz membranları ile uyumlu olan biyositler sanayide çok sık görülen miktobiyel tıkanmalara karşı membranlarınızı korur.

Devamını Görüntüle

PH Dengeleyiciler

Uygun olmayan pH’taki suyunuz membranlardatıkanmaya yol açar. Ters ozmoza giren suyun pH değeri takip edilmesi gereken bir konudur. pHdengeliyici kimyasallar ters ozmoza giren suyun ph’ını istenilen yere getirir.

Devamını Görüntüle
Tıklayın Uzman Su Mühendislerimiz Sizi Arasın.